Książki dr filozofii Ulki Wolskiej w sprzedaży!!!

Wszystkich, którzy pytają o moje książki i oczywiście zainteresowanych, pięknie informuję, że są już do kupienia. W Warszawie w mojej ukochanej księgarni Prusa, którą mniemam nadziejnie każdy zna. Poza tym są w hurtowniach – „OSD Azymut”, „FK Olesiejuk” i „Motyle Książkowe, dostępne dla wszystkich księgarni. Ja jednak najbardziej polecam zakup u mojego kochanego wydawcy: wydawnictwo ‚von borowiecky’ – http://ksiegarnia.vb.com.pl/urszula-wolska.
Te piękne ascetyczne okładki są dziełem artysty Mieczysława Knuta, z którym raduję się wspólnym życiem już 42 piękne lata…
Bazą tekstów jest umiłowanie mądrości – filozofia, a szczegółowo filozofia praktyczna, życiowa, uruchamiająca nasze myślenie w kierunku poznania i rozumienia świata i siebie, by radzić sobie z życiem, relacjami ze sobą i ze współistniejącymi tak, by wszystkim pojawiającym się problemom, napięciom, niepokojom, nie pozwolić trwać. Pojawianie się ich jest normalne i należy do naszej egzystencji tutaj, ale pozwalanie na to, by trwały, po prostu nas niszczy i fizycznie i duchowo. Bo, za Sokratesem powtórzę, ‚bezmyślnym życiem człowiekowi bowiem żyć nie warto’. Życie mamy jedno i dobrze by było, by odczuwać je jako dobre, ale to wymaga umiłowania mądrości. Zapraszam też na dobre terapeutyczne filozoficzne rozmowy – 601 272 174.